Wójt Gminy Bałtów
Bałtów....................Andrzej Jabłońsk---517 Bogusław Mąka---400
Okół........................Andrzej Jabłoński-----241 Bogusław Mąka---175
Pętkowice................Andrzej Jabłoński----- 315 Bogusław Mąka---169
Wólka Bałtowska...Andrzej Jabłoński-----156 Bogusław Mąka--- 221
Razem..........Andrzej Jabłoński----1229 Bogusław Mąka---965
(przepraszam Wólkę za poprzedni błędny wpis)
Na tronie zasiądzie................Andrzej Jabłoński
Rada Gminy Bałtów
Bałtów,Michałów
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 1]
1 Szumlak Magdalena 27 Michałów -----44
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 1]
1 Gąsior Marek Dariusz 39 Michałów-----60
2 Walas-Lucenko Elżbieta 52 Bałtów-----89
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 1]
1 Grudniewski Krzysztof Wojciech 45 Bałtów-----107-
2 Malicki Andrzej 52 Bałtów-----159
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JABŁOŃSKIEGO [Okręg nr 1]
1 Smoliński Leszek Jerzy 51 Bałtów-----RADNY-232
2 Gierczak Jerzy Marcin 53 Bałtów--------RADNY-192
3 Chodała Jarosław 44 Bałtów------------RADNY-306
Lemierze,Wycinka
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 2]
1 Bidzińska Sabina 69 Lemierze-----
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JABŁOŃSKIEGO [Okręg nr 2]
1 Szymczak Wojciech 38 Wycinka----------------------RADNY
Maksymilianów
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 3]
1 Kudas Aneta Justyna 35 Maksymilianów----
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JABŁOŃSKIEGO [Okręg nr 3]
1 Kurek Tomasz Władysław 31 Maksymilianów---------------------RADNY
Rudka Bałtowska
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 4]
1 Kurek Adam Andrzej 57 Rudka Bałtowska----
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JABŁOŃSKIEGO [Okręg nr 4]
1 Piórkowska Teresa Józefa 54 Rudka Bałtowska----------------------RADNA
Okół Pierwszy,Okół Drugi
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 5]
1 Tobis Ewa Pelagia 73 Okół-----44
2 Zięba Adela 58 Okół----93-
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 5]
1 Mierzejewski Zdzisław 47 Okół-----94
2 Choinka Henryk 53 Okół----97-
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JABŁOŃSKIEGO [Okręg nr 5]
1 Wyroda Piotr Tomasz 41 Okół---------------------RADNY---194
2 Dunal Jerzy Maciej 36 Okół-------------------------RADNY---112
3 Stępniewski Cezary Marcin 40 Okół--------------RADNY---130
Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZICHA STĘPNIEWSKIEGO [Okręg nr 5]
1 Stępniewski Zdzisław 54 Pętkowice Kolonia-----80
Pętkowice
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 6]
1 Stodulski Stanisław Andrzej 52 Okół-----
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JABŁOŃSKIEGO [Okręg nr 6]
1 Lichota Barbara Maria 45 Pętkowice Kolonia--------- RADNA 186 głosów
Skarbka
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 7]
1 Chuchała Zofia 51 Skarbka Dolna-----13
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 7]
1 Wójtowicz Marek Janusz 35 Skarbka Dolna-----10
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JABŁOŃSKIEGO [Okręg nr 7]
1 Bajor Mirosław Jacek 49 Skarbka Dolna-----35
Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH SKARBKI-BIDZIŃSZCZYZNY [Okręg nr 7]
1 Osojca Tomasz Piotr 37 Skarbka Dolna-----------RADNY 103 głosy
Wólka Pętkowska
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 8]
1 Misiura Krzysztof Stanisław 19 Wólka Pętkowska-------RADNY 60 głosów
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JABŁOŃSKIEGO [Okręg nr 8]
1 Marzec Anna Agata 24 Wólka Pętkowska-----57
Antoniów,Borcuchy,Wólka Trzemecka
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 9]
1 Cichocki Henryk Władysław 51 Antoniów----RADNY---82 głosy
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JABŁOŃSKIEGO [Okręg nr 9]
1 Majewski Stanisław 58 Wólka Trzemecka----
Wólka Bałtowska
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 10]
1 Majewski Włodzimierz Ireneusz 52 Wólka Bałtowska----
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 10]
1 Chuchała Elżbieta Marianna 57 Wólka Bałtowska-----RADNA----44głosy
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JABŁOŃSKIEGO [Okręg nr 10]
1 Przydatek Krzysztof Mariusz 44 Wólka Bałtowska-----
Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA [Okręg nr 10]
1 Dąbrowska Hanna Wanda 60 Wólka Bałtowska------
Wólka Bałtowska Kolonia
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 11]
1 Pelczarski Piotr 52 Wólka Bałtowska Kolonia-----RADNY--50-głosów
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 11]
1 Malicki Stanisław Ryszard 52 Wólka Bałtowska Kolonia-----
Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JABŁOŃSKIEGO [Okręg nr 11]
1 Szczygieł Kazimierz 57 Wólka Bałtowska Kolonia-----
Rada Powiatu Ostrowieckiego
Bałtów ..
Okół.. Żądło Hubert--165 Rej Marek--119
Pętkowice Żądło Hubert--221 Rej Marek---183
Wólka Bałtowska..Żądło Hubert-154
Razem Gmina Bałtów
Świętokrzyski Sejmik Wojewódzki
Bałtów..
Okół...Lista"Porozumienie Samorządowe"(Dasios-175
Pętkowice..
Wólka Bałtowska ...Lista PSL-159 (Mąka-89)
Lista"Porozumienie Samorządowe-120 (dasios-117)
Razem Gmina Bałtów
Pełne i OFICJALNE wyniki --- TUTAJ
Skomentujesz?? .......................Home www.baltow.cba.pl
Komentarze